• Styczniowy koncert dla BABCI i DZIADKA

W naszej szkole Dzień Babci i Dziadka jest tradycją, która na stałe wpisała się w repertuar imprez szkolnych.Tym razem uczniowie klas I-III, pod opieką swoich wychowawców przygotowali piękny koncert.Dzieci poprzez wiersz i piosenkę mogły okazać babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za ich miłość i czułość.To był dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

• Choinka dla zwierząt

• Okres świąteczny i noworoczny to czas, w którym wszyscy okazujemy sobie życzliwość, pomagamy potrzebującym, biorąc udział w akcjach charytatywnych. W naszej szkole nie zapominamy także o leśnych zwierzętach.Uczniowie klasy II B wybrali się do lasu, aby przygotować dla zwierząt smaczną choinkę.

• Zakończenie Projektu „ UMIEM PŁYWAĆ”

Uczniowie klas II i III realizowali Projekt „Umiem Pływać” w ośrodku rekreacyjnym Aqua Zdrój w Wałbrzychu.Projekt finansowany był przez Ministerstwo Sportu Turystyki oraz przez Gminę Boguszów-Gorce.Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach na basenie, z niecierpliwością czekały na każdy kolejny wyjazd. Nauczyły się w sposób odpowiedzialny i bezpieczny korzystać z basenu. Udział w tym projekcie dał im nie tylko możliwość nauki pływania, ale również aktywnego spędzania czasu i dobrej zabawy.Mamy nadzieję, że udział w projekcie zachęcił dzieci do systematycznego uprawiania sportu w czasie wolnym i aktywnego stylu życia.