• UMIEM PŁYWAĆ

•  Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie „Umiem pływać”.

Grupa 14 uczniów z klasy I i III bierze udział w popołudniowych zajęciach nauki pływania, które odbywają się w

piątki na pływalni w AQUA ZDROJU.

• PASOWANIE NA UCZNIA

•  30 września 2020r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Boguszowie- Gorcach odbyło się

,, Pasowanie na ucznia klasy pierwszej”.

W uroczystości wzięli udział: pan Krzysztof Kumorek Burmistrz Miasta Boguszowa - Gorc, pani Katarzyna Mikołajczyk - dyrektor szkoły, nauczyciele, rodzice oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

W programie artystycznym pierwszoklasiści dali wspaniały popis swoich umiejętności i zdobytej wiedzy, udowadniając, iż zasłużyli na miano uczniów, a dyrektor szkoły pasowała każdego pierwszaka na ucznia.