• Wycieczka do DINOPARKU

• 15 września uczniowie klas I- IV wzięli udział w wycieczce autokarowej do ,, Dinoparku” w Szklarskiej Porębie. Głównym celem wycieczki było przejście ścieżką edukacyjną ,, Tropem dinozaurów" z rekonstrukcją kilkudziesięciu naturalnej wielkości dinozaurów żyjących na Ziemi na przestrzeni 500 mln lat . Uczniowie skorzystali również z licznych atrakcji parku: seansu w kinie 6D, przejażdżce kolejką Flinstonów, szukaniu złota w rzece, pracach poszukiwawczych w piasku, zabawach na linowych torach przeszkód, dmuchańcach i placu zabaw. Park położony na obrzeżach Karkonoskiego Parku Krajobrazowego- lasu ze starymi drzewami, naturalnymi blokami skalnymi oraz bujną roślinnością zagwarantował wszystkim uczestnikom wspaniałą przygodę i możliwość poznania najbliższego regionu.