• NABÓR NA STANOWISKO PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO

•              Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. M. Kopernika w Boguszowie-Gorcach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracownika gospodarczego.

Podania z życiorysem (CV) prosimy składać w formie papierowej w sekretariacie szkoły lub w formie elektronicznej na adres psp6boguszow@op.pl do dnia 14 .06.2023 r. do godziny 14.00.

Zakres obowiązków pracownika gospodarczego zmierza do utrzymania czystości i porządku i obejmuje  następujące prace :

SPRZĄTANIE CODZIENNE PO ZAKOŃCZENIU ZAJĘĆ LEKCYJNYCH :

• sprzątanie obowiązuje w wyznaczonych przez dyrektora szkoły rejonach, które mogą być zmienione w wypadku konieczności
            • wywietrzyć sprzątane pomieszczenie
            • zamieść podłogę
            • parkiety przetrzeć wilgotną ścierką, wszystkie meble ,tablice, lamperie olejne, gablot,
            • obrazy ramy okienne i parapety należy przetrzeć wilgotną ścierką wytrzeć wycieraczki
            • odkurzyć dywany i wykładzinę chodnikową
            • w czasie sprzątania odsuwać ruchome przedmioty i meble jak ławki, krzesła, stoliki,
            • opróżniać kosze na śmieci
            • dbać o czystość korytarzy
            • po sprzątaniu sprawdzić zabezpieczenie okien, kranów, drzwi, wygasić oświetlenie
            • otwieranie i zamykanie budynku przy ul. Reymonta 4 z obsługą urządzenia alarmowego
            • dbać o czystość sanitariatów w szkole.

W przypadku kontroli Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej, w wyniku której stwierdzone zostaną usterki w sanitariatach odpowiedzialność ponosi  pracownik.

• utrzymanie czystości podwórka szkolnego, pielęgnacja trawników wokół budynku
            • dokonywanie drobnych napraw sprzętów i urządzeń nie wymagających specjalnej wiedzy fachowej
            • porządkowanie piwnicy i innych pomieszczeń gospodarczych szkoły
            • zabezpieczanie urządzeń kanalizacyjnych i wodociągowych

SPRZĄTANIE OKRESOWE OBEJMUJE :

• cotygodniowe przeprowadzanie dezynfekcji urządzeń sanitarno-higienicznych
            • usuwanie pajęczyny
            • konserwowanie podłóg
            • mycie szyb i okien
            • sprzątanie szkoły po remontach
            • mycie mebli – ławek, krzeseł, itp.

SPRZĄTANIE SZKOŁY PODCZAS FERII I WAKACJI :

• wszystkie ujęte prace, oraz dodatkowo według potrzeb szkoły porządkowanie piwnic, strychów i innych pomieszczeń szkolnych.
          • WYNIKI REKRUTACJI

Informujemy, że wszyscy uczniowie ubiegający się o przyjęcie do oddzdziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej w roku szkolnym 2023-2024 zostali przyjęci.